Hakkımızda

Dans Perform Cast ajansı 2018 yılında koreografları, dansçıları ve performans sanatçılarını farklı mecralarda temsil etmek için kurulmuştur. Bu mecralar; reklam filmi, video klip, sinema filmi, dergi ve billboard, müzikal, tiyatro ve çeşitli şovlardır. Bütün bu mecralarda gerek çağdaş gerekse klasik stillerde yetkin kadromuzla hizmet vermekteyiz. Şimdiye kadar yurtiçinde ve yurtdışında bir çok projeye imza atmış olan deneyimli kadromuz, düzenli olarak dans dersleri vermektedirler. Ayrıca şovlarda, reklamlarda ve kliplerde rol almaktadırlar. Sanatçıların 6 yaşından itibaren ajansımıza kaydolması mümkündür.
Dansçılarla çalışmak söz konusu olduğunda iki sebepten stresli oluyorum. İlki koreografinin özgünlüğü ve şarkıyı ifade edebilmesiyle, ikincisiyse çalışma ortamımızdaki zamanlama ve uyum ile ilgili. Dans Perform Cast bu konulardaki kaygılarımı tamamen yok edecek disiplinde çalışıyor. Bunun yaratıcı, estetik ve yenilikçi dans performanslarıyla tamamlanması da ortaya şahane bir sonuç çıkarıyor.
Soner Arıca
Benim için klip çekmek; sunulan müziğe en uygun görselleri tasarlayıp, şarkının anlatımını güçlendirip, kendimden de bir şeyler katarak her iki tarafı da tatmin eden bir eser üretmektir. Bu tarz bir ajansı klip projeme en uygun koreografiyi ve doğru dansçıları bana sunacak, benimle fikir alışverişi yapacak yaratıcı bir dans ajansı olarak görüyorum. Bir sahnenin tasarlanması, sanatçının kendine ait beden dilini keşfetmesi ve bunu klipte doğru kullanması adına da hizmet verileceğini öğrendiğimde mutlu oldum. Dans Perform Cast dansçılarının pek çoğu ile çalışmış olmanın verdiği güvenle, şüphe duymadan referans olup, destekliyorum.
Gökhan Özdemir
Dans Perform Cast'ın dansçılarıyla Akbank reklam projeleri sayesinde tanıştım. Prodüksiyon bakımından oldukça ağır projelerdi. Özellikle dans konusunda, reklam alanında daha önce görülmemiş büyüklükteydi. Supple Nam koreograflığı üstlenmişti ve işinde sapıklık derecesinde titiz ve disiplinli bir insandı. Dansçıların bir kısmı İngiltere'den gelirken diğerlerini Türkiye'den seçecektik. Dans Perform Cast dansçıları fundementalleri yüksek, yetenekli ve çalışkandı. En az yabancı meslektaşları kadar, zor bir koreografinin altından kalkmayı başardılar.
Aytuğ Üngör